STAROŃ Spółka Jawna Grażyna i Michał Staroń ul.Mazowiecka 50 97-216 Czerniewice

Nawadnianie

Linie kroplujące

Rozróżniamy dwa podstawowe typy systemów liniowych zapewniających prawidłowe nawadnianie kropelkowe: taśmy T-Tape oraz grubościenne linie kroplujące Plastro. Zaletą taśm T-Tape jest niska cena oraz szeroki wybór różnego typu modeli w rozstawach kroplowników co 10, 15, 20, 30 cm. Również linia kroplująca może zostać całkowicie dopasowana do różnego typu gleb i upraw, przez co nawadnianie kropelkowe w żaden sposób nie będzie szkodliwe dla roślin.

Natomiast grubościenna linia kroplujące z kompensacją ciśnienia (Plastro) to najwyższej jakości rozwiązania sadownicze, które ze względu na grubą ściankę potrafią pracować przez wiele sezonów. Ich głównymi cechami jest wysoka odporność ? uzyskana dzięki wbudowanym filtrom i głębokim labiryntom, przez które przepływa woda – na zatykanie się kroplowników, a także równomierność wypływu, wielokrotność otworów wylotowych oraz wykonanie z materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych oraz niskich temperatur.
Tak rozbudowana oferta, wykorzystująca produkty o najwyższym standardzie jakości, dzięki czemu dostarcza rozwiązań na lata. Mamy więc całkowitą pewność, że sprostają one Państwa wszelkim oczekiwaniom i znacznie ułatwią pielęgnację ogrodu.

Taśmy kroplujące T-Tape
Dbamy o to, by w naszej ofercie znajdowały się rozwiązania sprawdzone i gwarantujące korzystne zmiany dla ogrodu. Jedną z nich z pewnością okaże się taśma kroplująca T-Tape. Jest artykułem, który nie tylko zapewni odpowiednie nawodnienie, korzystne dla różnych gatunków roślin, ale również znacząco usprawni pielęgnację zieleńca. Niewątpliwą zaletą tego artykułu jest także fakt, iż przysłuży się on do zwiększenia oszczędności w zakresie zużycia wody. Dotychczasowe podlewanie można z powodzeniem zastąpić systemem posiłkującym się rozwiązaniem T-Tape. Taśma kroplująca, którą Państwo możecie zakupić dzięki naszej ofercie, jest niezwykle prosta w montażu. Ponadto została ona wykonana z bardzo trwałych i odpornych względem intensywnej eksploatacji tworzyw. Nie mamy więc wątpliwości, że tego typu rozwiązania będą wzbogacać Państwa ogród przez lata.
Każdy z produktów pozwala na uzyskanie wydatku wody o odpowiadającym indywidualnym wymaganiom ciśnieniu ? od 0,3 do 1,0 bara. W asortymencie odnajdą Państwo artykuły o różnej średnicy i grubości ścianki.

Grubościenne linie kroplujące PLASTRO
Prezentujemy rozwiązania pozwalające na precyzyjne nawadnianie kropelkowe. Specjalne linie pozwalają na bardzo dokładne dawkowanie wody dla roślin, dzięki swojej charakterystycznej budowie. Wbudowane we wnętrzu emitery umożliwiają dokładne podlewanie. Otwory rozmieszczone w rozstawie co kilkadziesiąt centymetrów równomiernie rozkładają zasięg podlewania. Rozwiązania tego typu dostępne są w naszej ofercie w różnych modelach ? o odmiennej długości, średnicy i rozstawie.

Każda proponowana przez nas linia kroplująca to dobre rozwiązania do nawadniania roślin długoletnich, jak żywopłoty, winorośl, itp. Umożliwiamy przygotowanie systemu o bardzo dobrej wydajności ? od 1,5 l/h do 2,2 l/h. Duży wybór produktów pozwala na dostosowanie komponentów do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dostępne w asortymencie produkty wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, co wpływa korzystnie na wytrzymałość w obliczu zmiennych warunków pogodowych.

Kontakt

Przy drodze S8 Warszawa-Katowice, pomiędzy Rawą Mazowiecką, a Tomaszowem Mazowieckim

Dane firmy

Staroń Spółka Jawna Grażyna i Michał Staroń

ul. Mazowiecka 50

magazyn: ul.Północna 3
97-216 Czerniewice

Dane kontaktowe

tel. / fax. (0-44) 710 40 88
kom. 601-987-650
605 99 53 53,609 802 070

godziny otwarcia:
pn-pt. 8:00 – 16:00
sob. 8:00 – 13:00

Formularz kontaktowy