STAROŃ Spółka Jawna Grażyna i Michał Staroń ul.Mazowiecka 50 97-216 Czerniewice

Nawozy

Inne produkty Ogród Start

  • Wygoda
  • Komfort
  • Bezpieczeństwo

Żelazo ? Antymech

Żelazo ? Antymech jest nowoczesnym nawozem interwencyjnym przeznaczonym do likwidacji mchu w trawnikach. Trawa zasilona odpowiednią ilością żelaza nabiera pięknego żywego koloru. Wysoka zawartość żelaza Fe ? 18% powoduje dużą skuteczność i szybkie działanie ? efekt zamierania mchu widoczny już po kilku dniach.

Dostępne opakowania:

Opakowanie foliowe 1kg

Opakowanie foliowe 5kg

KompostGarden

KompostGarden jest nowoczesnym produktem przyspieszającym kompostowanie poprzez wzmocnienie procesu fermentacji substancji organicznych. Uzupełnia niedostatki azotu w kompostowanym materiale tak, aby mikroorganizmy wytwarzające kompost mogły się optymalnie rozwijać. Powstały kompost jest niezwykle bogatym nawozem organicznym, wzbogacającym glebę w próchnicę.

Dostępne opakowania:

Karton 0,8kg

ICE STOP

Jest to doskonały środek antyoblodzeniowy, działający w dużo niższych temperaturach niż powszechnie stosowana sól drogowa. Środek ten skutecznie zwalcza śnieg i lód w temperaturach do -30 st. C. Nie wpływa szkodliwie na rosnące w pobliżu rośliny. Nie niszczy i nie odbarwia kostki brukowej i gresu oraz zapobiega ?rozsadzaniu” powierzchni. Nie jest tak silnie korozyjny jak sól drogowa. Jest silnie higroskopijny dzięki czemu podczas wchłaniania wilgoci wytwarza ciepło, które topi lód.  Nie powoduje urazów delikatnych łap czworonogów (psów, kotów itp.). Nie niszczy obuwia. Jest wysoce wydajny nawet 10 x bardziej niż sól drogowa (1 kg chlorku magnezu odpowiada zastosowaniu 10 kg soli drogowej). W zależności od warunków atmosferycznych stosować od 1-2 kg produktu na 10 m2 powierzchni.

Dostępne opakowania:

Opakowanie foliowe 4kg

Wapno do bielenia drzew i krzewów

Wapno o zwiększonej przyczepności – przeznaczone jest do bielenia pni drzew i krzewów owocowych, chroniąc je przed uszkodzeniami mrozowymi tzw. rany zgorzelinowe. Przyczyną powstawania ran jest nagrzewanie pni i konarów przez promienie słoneczne w ciągu dnia oraz gwałtowny spadek temperatury nocą. Pomalowane na biało pnie i konary odbijają promienie słoneczne, chroniąc je przed nagrzaniem w ciągu dnia i przemarzaniem nocą.

Dostępne opakowania:

Wiaderko 2,5kg

Kontakt

Przy drodze S8 Warszawa-Katowice, pomiędzy Rawą Mazowiecką, a Tomaszowem Mazowieckim

Dane firmy

Staroń Spółka Jawna Grażyna i Michał Staroń

ul. Mazowiecka 50

magazyn: ul.Północna 3
97-216 Czerniewice

Dane kontaktowe

tel. / fax. (0-44) 710 40 88
kom. 601-987-650
605 99 53 53,609 802 070

godziny otwarcia:
pn-pt. 8:00 – 16:00
sob. 8:00 – 13:00

Formularz kontaktowy